Prodaja - Poslovni prostor 424 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador Larnaka
1 425 000 €
3361 €/m²
Property 58610 photo 1
Property 58610 photo 2
Property 58610 photo 3
Property 58610 photo 4
Property 58610 photo 5
Property 58610 photo 6

Detalji

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 424 kv.m u Larnaka. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer.

Za prodaju
1 500 000 € 4054 €/m²
  • Kod objekta 25109
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 25493
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
1 714 400 € 2774 €/m²
  • Kod objekta 25551
  • Kvadratura 618 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 214 000 € 8489 €/m²
  • Kod objekta 44997
  • Kvadratura 143 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
2 050 000 € 4456 €/m²
  • Kod objekta 43719
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
1 994 200 € 8274 €/m²
  • Kod objekta 52415
  • Kvadratura 241 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 636 800 € 7242 €/m²
  • Kod objekta 37592
  • Kvadratura 226 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
1 500 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 38787
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter