Prodaja - Zemljište 3600 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Panorama
410 000 €
113 €/m²
Property 58448 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 16 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3600 kv.m. u predgrađu Soluna. Sa mogućnošću izgradnje do 318 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
550 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 21609
  • Kvadratura 14400 m²
  • Udaljenost od mora 1350 m
Za prodaju
570 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60725
  • Kvadratura 22185 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
420 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 62209
  • Kvadratura 6100 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
400 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 47487
  • Kvadratura 7320 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
500 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 42549
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
375 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 50818
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
400 000 € 235 €/m²
  • Kod objekta 57971
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
350 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 30715
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter