Prodaja - Mezoneta 190 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Migdonija Melissochori
115 000 €
605 €/m²
Property 58396 photo 1
Property 58396 photo 2
Property 58396 photo 3
Property 58396 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodajumezoneta od 190 kv.m u predgrađu Soluna. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na šumu.