Prodaja - Zemljište 9000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Tagarades
650 000 €
72 €/m²
Property 58074 photo 1
Property 58074 photo 2
Property 58074 photo 3
Property 58074 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9000 kv.m. u predgrađu Soluna.

Za prodaju
850 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 37392
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
570 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60725
  • Kvadratura 22185 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
550 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 60089
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
800 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 21982
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
535 000 € 178 €/m²
  • Kod objekta 62508
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
650 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 44068
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
850 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 59690
  • Kvadratura 8248 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
870 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 63660
  • Kvadratura 4748 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
950 000 € 237 €/m²
  • Kod objekta 62846
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter