700 000 € 150 000 €
37 €/m²
Property 5797 photo 1
Property 5797 photo 2
Property 5797 photo 3
Property 5797 photo 4
Property 5797 photo 5
Property 5797 photo 6
Property 5797 photo 7
Property 5797 photo 8
Property 5797 photo 9
Property 5797 photo 10
Property 5797 photo 11
Property 5797 photo 12
Property 5797 photo 13
Property 5797 photo 14
Property 5797 photo 15
Property 5797 photo 16
Property 5797 photo 17
Property 5797 photo 18
Property 5797 photo 19
Property 5797 photo 20
Property 5797 photo 21
Property 5797 photo 22
Property 5797 photo 23
Property 5797 photo 24

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. u Atini. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
890 000 € 1718 €/m²
  • Kod objekta 64605
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • Kod objekta 53284
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
620 000 € 898 €/m²
  • Kod objekta 14006
  • Kvadratura 690 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
750 000 € 2279 €/m²
  • Kod objekta 5936
  • Kvadratura 329 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
720 000 € 685 €/m²
  • Kod objekta 63587
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
580 000 € 2188 €/m²
  • Kod objekta 62036
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 49447
  • Kvadratura 364 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
670 000 € 893 €/m²
  • Kod objekta 59219
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
590 000 € 1211 €/m²
  • Kod objekta 65696
  • Kvadratura 487 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 000 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 35109
  • Kvadratura 725 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m

Prijava za Newsletter