Prodaja - Zemljište 321 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Epanomi Epanomi - Centar
110 000 €
342 €/m²
Property 57962 photo 1
Property 57962 photo 2
Property 57962 photo 3
Property 57962 photo 4
Property 57962 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 321 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 321 kv.m.

Za prodaju
90 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 36463
  • Kvadratura 6100 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
135 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 49543
  • Kvadratura 4312 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
110 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 54680
  • Kvadratura 1145 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
90 000 € 731 €/m²
  • Kod objekta 59192
  • Kvadratura 123 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
120 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 45425
  • Kvadratura 5880 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
128 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 56259
  • Kvadratura 626 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
100 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 7974
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
130 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 39854
  • Kvadratura 452 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 20100
  • Kvadratura 949 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
130 000 € 192 €/m²
  • Kod objekta 22250
  • Kvadratura 677 m²
  • Udaljenost od mora 1006 m

Prijava za Newsletter