Prodaja - Zemljište 1033 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Neoi Epivates
690 000 €
667 €/m²
Property 57750 photo 1
Property 57750 photo 2
Property 57750 photo 3
Property 57750 photo 4
Property 57750 photo 5
Property 57750 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,5
  • Udaljeno od mora: 60 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1033 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina. Sa mogućnošću izgradnje do 516 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
850 000 € 1411 €/m²
  • Kod objekta 56773
  • Kvadratura 602 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
950 000 € 475 €/m²
  • Kod objekta 59693
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
870 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 63660
  • Kvadratura 4748 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 000 000 € 295 €/m²
  • Kod objekta 46699
  • Kvadratura 3380 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
570 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60725
  • Kvadratura 22185 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
650 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 44068
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
690 000 € 667 €/m²
  • Kod objekta 57750
  • Kvadratura 1033 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
620 000 € 289 €/m²
  • Kod objekta 63231
  • Kvadratura 2139 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter