440 000 €
1600 €/m²
Property 57399 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1,6
  • Udaljeno od mora: 6700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 275 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 440 kv.m.

Za prodaju
475 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 11079
  • Kvadratura 2072 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
580 000 € 2188 €/m²
  • Kod objekta 62036
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
390 000 € 1585 €/m²
  • Kod objekta 26113
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
500 000 € 520 €/m²
  • Kod objekta 46661
  • Kvadratura 960 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
590 000 € 1211 €/m²
  • Kod objekta 65696
  • Kvadratura 487 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
600 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 30323
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 49447
  • Kvadratura 364 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 57038
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 63596
  • Kvadratura 349 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
490 000 € 638 €/m²
  • Kod objekta 62906
  • Kvadratura 768 m²
  • Udaljenost od mora 480 m

Prijava za Newsletter