150 000 €
1376 €/m²
Property 57398 photo 1
Property 57398 photo 2
Property 57398 photo 3
Property 57398 photo 4
Property 57398 photo 5
Property 57398 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 1966
  • Koeficijent izgradnje: 3
  • Udaljeno od mora: 945 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 109 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 330 kv.m.

Za prodaju
190 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 30610
  • Kvadratura 2091 m²
  • Udaljenost od mora 26000 m
Za prodaju
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 28597
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
160 000 € 427 €/m²
  • Kod objekta 40840
  • Kvadratura 374 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
160 000 € 686 €/m²
  • Kod objekta 42712
  • Kvadratura 233 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
150 000 € 1376 €/m²
  • Kod objekta 57398
  • Kvadratura 109 m²
  • Udaljenost od mora 945 m
Za prodaju
130 000 € 695 €/m²
  • Kod objekta 38160
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 11300 m
Za prodaju
175 000 € 1107 €/m²
  • Kod objekta 36687
  • Kvadratura 158 m²
  • Udaljenost od mora 8400 m
Za prodaju
150 000 € 212 €/m²
  • Kod objekta 41736
  • Kvadratura 705 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • Kod objekta 3684
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
150 000 € 681 €/m²
  • Kod objekta 59415
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 13700 m

Prijava za Newsletter