Prodaja - Zemljište 29125 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Elafina Egzoči
39 000 €
1 €/m²
Property 57290 photo 1
Property 57290 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 29125 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 500 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
55 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 28738
  • Kvadratura 883 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
40 000 € 251 €/m²
  • Kod objekta 55984
  • Kvadratura 159 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
33 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 61021
  • Kvadratura 949 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
40 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 34196
  • Kvadratura 3830 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
50 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 61066
  • Kvadratura 568 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 62146
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
35 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 50928
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
39 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 60272
  • Kvadratura 462 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
48 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 17762
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
50 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 56547
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter