Prodaja - Zemljište 242 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Peraia
150 000 €
619 €/m²
Property 57262 photo 1
Property 57262 photo 2
Property 57262 photo 3
Property 57262 photo 4
Property 57262 photo 5
Property 57262 photo 6
Property 57262 photo 7
Property 57262 photo 8
Property 57262 photo 9

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 242 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 145 kv.m.

Za prodaju
189 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 59959
  • Kvadratura 10251 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
160 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 26856
  • Kvadratura 355 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
130 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 33414
  • Kvadratura 5600 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
175 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 40033
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
180 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 29528
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
180 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 62131
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
160 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 65514
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
130 000 € 118 €/m²
  • Kod objekta 35075
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
210 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 58075
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
130 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 13901
  • Kvadratura 678 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m

Prijava za Newsletter