Prodaja - Poslovni prostor 58 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
150 000 €
2586 €/m²
Property 5724 photo 1
Property 5724 photo 2

Detalji

  • Broj soba: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 58 kv.m u Atini. Poslovni prostor se sastoji od 1 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Na prodaju je obezbeđen komad nekretnine 58 m2. koji se nalazi na prvom spratu u prestižnom okrugu Athens Voula. 

Za prodaju
215 000 € 1235 €/m²
  • Kod objekta 40867
  • Kvadratura 174 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
127 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 35181
  • Kvadratura 127 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
121 000 € 1440 €/m²
  • Kod objekta 4623
  • Kvadratura 84 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
180 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 10289
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
170 000 € 1307 €/m²
  • Kod objekta 50599
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
220 000 € 745 €/m²
  • Kod objekta 50568
  • Kvadratura 295 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
177 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 51783
  • Kvadratura 173 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter