185 000 €
1027 €/m²
Property 57166 photo 1
Property 57166 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1,8
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 180 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 325 kv.m.

Za prodaju
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 28597
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
265 000 € 387 €/m²
  • Kod objekta 8291
  • Kvadratura 684 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
180 000 € 600 €/m²
  • Kod objekta 43125
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
150 000 € 212 €/m²
  • Kod objekta 41736
  • Kvadratura 705 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 31793
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
160 000 € 637 €/m²
  • Kod objekta 14449
  • Kvadratura 251 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
260 000 € 909 €/m²
  • Kod objekta 10248
  • Kvadratura 286 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
160 000 € 427 €/m²
  • Kod objekta 40840
  • Kvadratura 374 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
230 000 € 842 €/m²
  • Kod objekta 25227
  • Kvadratura 273 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter