230 000 €
2190 €/m²
Property 5715 photo 1
Property 5715 photo 2
Property 5715 photo 3
Property 5715 photo 4
Property 5715 photo 5
Property 5715 photo 6
Property 5715 photo 7
Property 5715 photo 8
Property 5715 photo 9
Property 5715 photo 10
Property 5715 photo 11
Property 5715 photo 12
Property 5715 photo 13
Property 5715 photo 14
Property 5715 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od grada: 0,4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4,7 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 105 kv.m na Krfu. Stan se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i kamin, klima uređaj, parking.

Za prodaju
260 000 € 5777 €/m²
  • Kod objekta 63780
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 65189
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
325 000 € 295 000 € 5363 €/m²
  • Kod objekta 63311
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 59903
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 64915
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 64660
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 65298
  • Kvadratura 99 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
200 000 € 180 000 € 3214 €/m²
  • Kod objekta 63711
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 54725
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
235 000 € 4196 €/m²
  • Kod objekta 61176
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter