Prodaja - Zemljište 1483 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Mihaniona Nea Michaniona
450 000 €
303 €/m²
Property 57091 photo 1
Property 57091 photo 2
Property 57091 photo 3
Property 57091 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1483 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 890 kv.m.

Za prodaju
460 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 34037
  • Kvadratura 18500 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
420 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 62209
  • Kvadratura 6100 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
495 000 € 374 €/m²
  • Kod objekta 56988
  • Kvadratura 1321 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
500 000 € 186 €/m²
  • Kod objekta 63642
  • Kvadratura 2688 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
400 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 49960
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
650 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 63301
  • Kvadratura 26607 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
610 000 € 201 €/m²
  • Kod objekta 57090
  • Kvadratura 3025 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
400 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 47487
  • Kvadratura 7320 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
380 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 57026
  • Kvadratura 11350 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter