Prodaja - Zemljište 3025 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Mihaniona Nea Michaniona
610 000 €
201 €/m²
Property 57090 photo 1
Property 57090 photo 2
Property 57090 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3025 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 1800 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 31396
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
870 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 63660
  • Kvadratura 4748 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
500 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 42501
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
550 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 21609
  • Kvadratura 14400 m²
  • Udaljenost od mora 1350 m
Za prodaju
620 000 € 289 €/m²
  • Kod objekta 63231
  • Kvadratura 2139 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
690 000 € 667 €/m²
  • Kod objekta 57750
  • Kvadratura 1033 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
650 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 58074
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
850 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 59690
  • Kvadratura 8248 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
535 000 € 178 €/m²
  • Kod objekta 62508
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter