Prodaja - Zemljište 400 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Marousi Soroš
400 000 €
1000 €/m²
Property 57038 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 16000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 400 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m.

Za prodaju
400 000 € 782 €/m²
  • Kod objekta 62004
  • Kvadratura 511 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
490 000 € 638 €/m²
  • Kod objekta 62906
  • Kvadratura 768 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
580 000 € 2188 €/m²
  • Kod objekta 62036
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
460 000 € 1602 €/m²
  • Kod objekta 48674
  • Kvadratura 287 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
350 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 43646
  • Kvadratura 881 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
440 000 € 2268 €/m²
  • Kod objekta 60631
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
475 000 € 1096 €/m²
  • Kod objekta 11178
  • Kvadratura 433 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
350 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 35049
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
450 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 21312
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
500 000 € 3401 €/m²
  • Kod objekta 6655
  • Kvadratura 147 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter