Prodaja - Zemljište 11350 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Plagiari
380 000 €
33 €/m²
Property 57026 photo 1
Property 57026 photo 2
Property 57026 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 11350 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
420 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 62509
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
460 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 62244
  • Kvadratura 2084 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
370 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 30740
  • Kvadratura 16313 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
495 000 € 374 €/m²
  • Kod objekta 56988
  • Kvadratura 1321 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
500 000 € 186 €/m²
  • Kod objekta 63642
  • Kvadratura 2688 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
350 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 30715
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
400 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 47487
  • Kvadratura 7320 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
450 000 € 529 €/m²
  • Kod objekta 63475
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter