Prodaja - Zemljište 1321 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Neoi Epivates
495 000 €
374 €/m²
Property 56988 photo 1
Property 56988 photo 2
Property 56988 photo 3
Property 56988 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1321 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 792 kv.m.

Za prodaju
460 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 62244
  • Kvadratura 2084 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
460 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 34037
  • Kvadratura 18500 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
450 000 € 303 €/m²
  • Kod objekta 57091
  • Kvadratura 1483 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
450 000 € 529 €/m²
  • Kod objekta 63475
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
610 000 € 201 €/m²
  • Kod objekta 57090
  • Kvadratura 3025 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
650 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 58074
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
650 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 63301
  • Kvadratura 26607 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
500 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 60961
  • Kvadratura 3520 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
500 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 42549
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter