Prodaja - Zemljište 537 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Lakkoma
60 000 €
111 €/m²
Property 56883 photo 1
Property 56883 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 537 kv.m. na Halkidikiju. Sa mogućnošću izgradnje do 322 kv.m.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
75 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 60490
  • Kvadratura 630 m²
  • Udaljenost od mora 26000 m
Za prodaju
50 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 37212
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 39850
  • Kvadratura 4098 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
70 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 43823
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
65 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 6256
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
50 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 60891
  • Kvadratura 1586 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
60 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 54724
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
57 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 22234
  • Kvadratura 5700 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
64 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 56837
  • Kvadratura 10731 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
69 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 48688
  • Kvadratura 1100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter