1 650 000 €
1195 €/m²
Property 56794 photo 1
Property 56794 photo 2
Property 56794 photo 3
Property 56794 photo 4
Property 56794 photo 5
Property 56794 photo 6
Property 56794 photo 7
Property 56794 photo 8
Property 56794 photo 9
Property 56794 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1380 kv.m. u Atini.

Za prodaju
1 600 000 € 850 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 6226
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
1 350 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 56266
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 650 000 € 1195 €/m²
  • Kod objekta 56794
  • Kvadratura 1380 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
2 150 000 € 3456 €/m²
  • Kod objekta 63977
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
2 000 000 € 1 000 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 34904
  • Kvadratura 148000 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
2 150 000 € 3307 €/m²
  • Kod objekta 63987
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
2 200 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 63600
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 12904
  • Kvadratura 444 m²
  • Udaljenost od mora 6800 m
Za prodaju
1 450 000 € 2566 €/m²
  • Kod objekta 63652
  • Kvadratura 565 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 500 000 € 541 €/m²
  • Kod objekta 21799
  • Kvadratura 2768 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter