Prodaja - Zemljište 602 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Peraia
850 000 €
1411 €/m²
Property 56773 photo 1
Property 56773 photo 2
Property 56773 photo 3
Property 56773 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,68
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 602 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 409 kv.m.

Za prodaju
1 100 000 € 366 €/m²
  • Kod objekta 2707
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
700 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 62159
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
690 000 € 667 €/m²
  • Kod objekta 57750
  • Kvadratura 1033 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
1 100 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 13510
  • Kvadratura 11600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
950 000 € 237 €/m²
  • Kod objekta 62846
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
800 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 61026
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
950 000 € 475 €/m²
  • Kod objekta 59693
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter