Prodaja - Mezoneta 101 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Peraia
198 000 €
1960 €/m²
Property 56721 photo 1
Property 56721 photo 2
Property 56721 photo 3
Property 56721 photo 4
Property 56721 photo 5
Property 56721 photo 6
Property 56721 photo 7
Property 56721 photo 8
Property 56721 photo 9
Property 56721 photo 10
Property 56721 photo 11
Property 56721 photo 12
Property 56721 photo 13
Property 56721 photo 14
Property 56721 photo 15
Property 56721 photo 16
Property 56721 photo 17
Property 56721 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1996
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodajumezoneta od 101 kv.m u predgrađu Soluna. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u podrumu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je dvostrano orijentisan Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, parking, grejanje, alarm, ostavu.