Prodaja - Zemljište 12000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Peraia
Na upit
Property 56662 photo 1
Property 56662 photo 2
Property 56662 photo 3
Property 56662 photo 4
Property 56662 photo 5
Property 56662 photo 6
Property 56662 photo 7
Property 56662 photo 8

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,68
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12000 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 8160 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
189 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 59959
  • Kvadratura 10251 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
100 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60666
  • Kvadratura 3870 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
150 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 61027
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
60 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 62252
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
535 000 € 178 €/m²
  • Kod objekta 62508
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
450 000 € 303 €/m²
  • Kod objekta 57091
  • Kvadratura 1483 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
700 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 62159
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
300 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 59573
  • Kvadratura 4182 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter