340 000 €
2193 €/m²
Property 56510 photo 1
Property 56510 photo 2
Property 56510 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 2,6
  • Udaljeno od mora: 280 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 155 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
300 000 €
  • Kod objekta 3304
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
290 000 € 976 €/m²
  • Kod objekta 56933
  • Kvadratura 297 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
400 000 € 1052 €/m²
  • Kod objekta 11174
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
420 000 € 1494 €/m²
  • Kod objekta 56996
  • Kvadratura 281 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
290 000 € 483 €/m²
  • Kod objekta 63489
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
320 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 20318
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
340 000 € 2193 €/m²
  • Kod objekta 56510
  • Kvadratura 155 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
345 000 € 492 €/m²
  • Kod objekta 46034
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • Kod objekta 38693
  • Kvadratura 216 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 45352
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter