Prodaja - Zemljište 6800 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Agia Triada
200 000 €
29 €/m²
Property 56397 photo 1
Property 56397 photo 2
Property 56397 photo 3
Property 56397 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6800 kv.m. u predgrađu Soluna.Полягає в процесі інтеграції у план міста.

Za prodaju
205 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 59438
  • Kvadratura 6800 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
270 000 € 163 €/m²
  • Kod objekta 37724
  • Kvadratura 1650 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
230 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 13993
  • Kvadratura 690 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
175 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 39856
  • Kvadratura 1770 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
235 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 30893
  • Kvadratura 18500 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
280 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 31686
  • Kvadratura 6400 m²
  • Udaljenost od mora 12500 m
Za prodaju
175 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 59370
  • Kvadratura 583 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
220 000 € 314 €/m²
  • Kod objekta 8668
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 12200 m

Prijava za Newsletter