Prodaja - Zemljište 4700 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Agia Triada
300 000 €
63 €/m²
Property 56396 photo 1
Property 56396 photo 2
Property 56396 photo 3
Property 56396 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4700 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града.

Za prodaju
350 000 € 368 €/m²
  • Kod objekta 59576
  • Kvadratura 949 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
250 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 49428
  • Kvadratura 9931 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
320 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 62844
  • Kvadratura 7311 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
375 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 50818
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
290 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 42350
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
300 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 63299
  • Kvadratura 12250 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
300 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 60736
  • Kvadratura 11258 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m
Za prodaju
300 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 59573
  • Kvadratura 4182 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
420 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 66086
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter