Na upit
Property 56378 photo 1
Property 56378 photo 2
Property 56378 photo 3
Property 56378 photo 4
Property 56378 photo 5
Property 56378 photo 6
Property 56378 photo 7
Property 56378 photo 8
Property 56378 photo 9
Property 56378 photo 10
Property 56378 photo 11
Property 56378 photo 12
Property 56378 photo 13
Property 56378 photo 14
Property 56378 photo 15
Property 56378 photo 16
Property 56378 photo 17
Property 56378 photo 18
Property 56378 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2004
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodajumezoneta od 170 kv.m na Kritu. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, garaža, alarm, ostavu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56378
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
811 000 € 5442 €/m²
  • Kod objekta 56904
  • Kvadratura 149 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 62321
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
25 000 € 217 €/m²
  • Kod objekta 65421
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
129 000 € 1357 €/m²
  • Kod objekta 61177
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56379
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
45 000 € 1451 €/m²
  • Kod objekta 65905
  • Kvadratura 31 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
96 000 € 3310 €/m²
  • Kod objekta 63003
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter