Prodaja - Zemljište 1561 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Neoi Epivates
125 000 €
80 €/m²
Property 56324 photo 1
Property 56324 photo 2
Property 56324 photo 3
Property 56324 photo 4
Property 56324 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1561 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m.

Za prodaju
175 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 40033
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 28997
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
150 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 61027
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
160 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 31409
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
130 000 € 323 €/m²
  • Kod objekta 29907
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
180 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 8035
  • Kvadratura 4068 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
170 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 52991
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
180 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 62131
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
150 000 € 619 €/m²
  • Kod objekta 57262
  • Kvadratura 242 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
160 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 26856
  • Kvadratura 355 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m

Prijava za Newsletter