1 350 000 €
4285 €/m²
Property 56266 photo 1
Property 56266 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 315 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 1323 kv.m.

Za prodaju
1 250 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 18057
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 600 000 € 850 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 6226
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
1 350 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 56266
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 150 000 € 1051 €/m²
  • Kod objekta 33226
  • Kvadratura 1094 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
1 300 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 9756
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
1 500 000 € 541 €/m²
  • Kod objekta 21799
  • Kvadratura 2768 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
1 650 000 € 1195 €/m²
  • Kod objekta 56794
  • Kvadratura 1380 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
1 180 000 € 1815 €/m²
  • Kod objekta 62700
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 14500 m
Za prodaju
2 000 000 € 1 000 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 34904
  • Kvadratura 148000 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
1 450 000 € 2566 €/m²
  • Kod objekta 63652
  • Kvadratura 565 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter