Prodaja - Zemljište 626 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Ostatak prefekture Lagkadas
128 000 €
204 €/m²
Property 56259 photo 1
Property 56259 photo 2
Property 56259 photo 3
Property 56259 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 626 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m.

Za prodaju
110 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 42926
  • Kvadratura 3450 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
140 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 13922
  • Kvadratura 1680 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
150 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 61027
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
140 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 29012
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
110 000 € 342 €/m²
  • Kod objekta 57962
  • Kvadratura 321 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
130 000 € 192 €/m²
  • Kod objekta 22250
  • Kvadratura 677 m²
  • Udaljenost od mora 1006 m
Za prodaju
130 000 € 118 €/m²
  • Kod objekta 35075
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
128 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 56259
  • Kvadratura 626 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
130 000 € 323 €/m²
  • Kod objekta 29907
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m

Prijava za Newsletter