Prodaja - Zemljište 4800 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Neoi Epivates
1 500 000 €
312 €/m²
Property 56232 photo 1
Property 56232 photo 2
Property 56232 photo 3
Property 56232 photo 4
Property 56232 photo 5
Property 56232 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,64
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4800 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 3000 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.

Za prodaju
1 300 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 20480
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 650 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 22864
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
1 300 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 47476
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 500 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 38153
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 500 000 € 312 €/m²
  • Kod objekta 56232
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 300 000 € 702 €/m²
  • Kod objekta 58311
  • Kvadratura 1850 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 300 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 66085
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter