Prodaja - Poslovni prostor 2675 m² u Nikozija

Grčka Kipar Nikoziji Lefkosia centar - Nikozija
1 100 000 €
411 €/m²
Property 56224 photo 1
Property 56224 photo 2
Property 56224 photo 3
Property 56224 photo 4
Property 56224 photo 5
Property 56224 photo 6
Property 56224 photo 7
Property 56224 photo 8
Property 56224 photo 9

Detalji

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 2675 kv.m u Nikozija. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer.

Za prodaju
945 000 € 4655 €/m²
  • Kod objekta 42753
  • Kvadratura 203 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 500 000 € 4054 €/m²
  • Kod objekta 25109
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 000 000 € 2040 €/m²
  • Kod objekta 8313
  • Kvadratura 490 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 636 800 € 7242 €/m²
  • Kod objekta 37592
  • Kvadratura 226 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
1 071 137 € 9233 €/m²
  • Kod objekta 36961
  • Kvadratura 116 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 100 000 € 7189 €/m²
  • Kod objekta 44296
  • Kvadratura 153 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 400 000 €
  • Kod objekta 25041
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 530 m

Prijava za Newsletter