Prodaja - Mezoneta 79 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
110 000 €
1392 €/m²
Property 56011 photo 1
Property 56011 photo 2
Property 56011 photo 3
Property 56011 photo 4
Property 56011 photo 5
Property 56011 photo 6
Property 56011 photo 7
Property 56011 photo 8
Property 56011 photo 9
Property 56011 photo 10
Property 56011 photo 11
Property 56011 photo 12
Property 56011 photo 13
Property 56011 photo 14
Property 56011 photo 15
Property 56011 photo 16
Property 56011 photo 17
Property 56011 photo 18
Property 56011 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1940
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Opis

Na prodajumezoneta od 79 kv.m na Krfu. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe. Mezoneta Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj.

Za prodaju
110 000 € 1392 €/m²
  • Kod objekta 56011
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 1037 €/m²
  • Kod objekta 50746
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
95 000 € 1117 €/m²
  • Kod objekta 65074
  • Kvadratura 85 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
130 000 € 928 €/m²
  • Kod objekta 61457
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 1188 €/m²
  • Kod objekta 64964
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
149 000 € 1201 €/m²
  • Kod objekta 65014
  • Kvadratura 124 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
140 000 € 1129 €/m²
  • Kod objekta 51414
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
150 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 42146
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 47411
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter