Prodaja - Poslovni prostor 356 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Nea Moudania
420 000 €
1180 €/m²
Property 5580 photo 1
Property 5580 photo 2
Property 5580 photo 3
Property 5580 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 356 kv.m na Halkidikiju. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Prodaje se dvoetažni prostor za poslovne subjekte ukupne površine 356 m2. Prostorije se nalaze u velikom primorskom gradu sa malom lukom. Grad ima razvijenu infrastrukturu. Postoji pozorište na otvorenom u kojem se održavaju razni koncerti i događaji. Sredinom jula održava se Festival sardina, gde možete probati razna riblja jela i vina. 

Za prodaju
420 000 € 1179 €/m²
  • Kod objekta 5580
  • Kvadratura 356 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 31047
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
540 000 € 1125 €/m²
  • Kod objekta 49124
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
440 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 23617
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
450 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 45150
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
550 000 € 381 €/m²
  • Kod objekta 26115
  • Kvadratura 1440 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
500 000 € 3184 €/m²
  • Kod objekta 30084
  • Kvadratura 157 m²
  • Udaljenost od mora 20 m

Prijava za Newsletter