Prodaja - Zemljište 10000 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Aristotel Palaiochori
60 000 €
6 €/m²
Property 54724 photo 1
Property 54724 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 24000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 67 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10000 kv.m. na Halkidikiju.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
70 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 43823
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
67 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 63214
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 39850
  • Kvadratura 4098 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
85 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 34332
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
55 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 45230
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
50 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 23694
  • Kvadratura 615 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
65 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 65834
  • Kvadratura 605 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
64 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 12346
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
60 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 54724
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
80 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 10110
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter