Prodaja - Zemljište 350 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Sozopoli
55 000 €
157 €/m²
Property 54686 photo 1
Property 54686 photo 2
Property 54686 photo 3
Property 54686 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 350 kv.m. na Halkidikiju.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
57 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 22234
  • Kvadratura 5700 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
53 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 8141
  • Kvadratura 603 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
65 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 8477
  • Kvadratura 8400 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
80 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 35724
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
55 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 36045
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
45 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 22232
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
64 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 56837
  • Kvadratura 10731 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
60 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 56883
  • Kvadratura 537 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Preporučujemo Za prodaju
75 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 60490
  • Kvadratura 630 m²
  • Udaljenost od mora 26000 m
Za prodaju
60 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 44651
  • Kvadratura 15200 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter