Prodaja - Zemljište 1145 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Ostatak prefekture Lagkadas Perivolaki
110 000 €
96 €/m²
Property 54680 photo 1
Property 54680 photo 2
Property 54680 photo 3
Property 54680 photo 4
Property 54680 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,7
  • Udaljeno od mora: 19000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1145 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 480 kv.m.

Za prodaju
150 000 € 298 €/m²
  • Kod objekta 23748
  • Kvadratura 502 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
140 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 13922
  • Kvadratura 1680 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
110 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 52283
  • Kvadratura 4083 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
160 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 31409
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
130 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 39854
  • Kvadratura 452 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 45425
  • Kvadratura 5880 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
125 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 56324
  • Kvadratura 1561 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
110 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 42926
  • Kvadratura 3450 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter