Prodaja - Zemljište 252 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Ostatak prefekture Lagkadas Perivolaki
25 000 €
99 €/m²
Property 54666 photo 1
Property 54666 photo 2
Property 54666 photo 3
Property 54666 photo 4
Property 54666 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,7
  • Udaljeno od mora: 19000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 252 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 120 kv.m.

Za prodaju
27 000 € 0 €/m²
  • Kod objekta 62044
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
32 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 51734
  • Kvadratura 4087 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
30 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 54590
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
30 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 44604
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
32 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 56217
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
35 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 31415
  • Kvadratura 6445 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
35 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 40582
  • Kvadratura 810 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
32 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 45447
  • Kvadratura 838 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
21 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 61520
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
25 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 54666
  • Kvadratura 252 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m

Prijava za Newsletter