Prodaja - Mezoneta 225 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Trilofo
315 000 €
1400 €/m²
Property 54471 photo 1
Property 54471 photo 2
Property 54471 photo 3
Property 54471 photo 4
Property 54471 photo 5
Property 54471 photo 6
Property 54471 photo 7
Property 54471 photo 8
Property 54471 photo 9
Property 54471 photo 10
Property 54471 photo 11
Property 54471 photo 12
Property 54471 photo 13
Property 54471 photo 14
Property 54471 photo 15
Property 54471 photo 16
Property 54471 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 225 kv.m u predgrađu Soluna. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila. Mezoneta Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, tende, parking, baštu, lift, grejanje, alarm, ostavu.