Prodaja - Zemljište 1320 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros Palaiokastro
110 000 €
83 €/m²
Property 5434 photo 1
Property 5434 photo 2
Property 5434 photo 3
Property 5434 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 25000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1320 kv.m. na Halkidikiju. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
90 000 € 193 €/m²
  • Kod objekta 35494
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
100 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 48301
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
140 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 47349
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
125 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 56633
  • Kvadratura 8400 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
110 000 € 117 €/m²
  • Kod objekta 49319
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
140 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 49039
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
160 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 39851
  • Kvadratura 5512 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
160 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 20944
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
100 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 49901
  • Kvadratura 4550 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
95 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 63509
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 80 m

Prijava za Newsletter