Prodaja - Kuća 360 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Pidna Kitros
330 000 €
917 €/m²
Property 52782 photo 1
Property 52782 photo 2
Property 52782 photo 3
Property 52782 photo 4
Property 52782 photo 5
Property 52782 photo 6
Property 52782 photo 7
Property 52782 photo 8
Property 52782 photo 9
Property 52782 photo 10
Property 52782 photo 11
Property 52782 photo 12
Property 52782 photo 13
Property 52782 photo 14
Property 52782 photo 15
Property 52782 photo 16
Property 52782 photo 17
Property 52782 photo 18
Property 52782 photo 19
Property 52782 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1985
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Unutrašnje stepenice
  • Garaža

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 360 kv.m na Olimpska regija. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Kuća Je Raspored kutak Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i kamin, parking, baštu, garaža, grejanje, ostavu.