Prodaja - Mezoneta 175 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
400 000 €
2286 €/m²
Property 52673 photo 1
Property 52673 photo 2
Property 52673 photo 3
Property 52673 photo 4
Property 52673 photo 5
Property 52673 photo 6
Property 52673 photo 7
Property 52673 photo 8
Property 52673 photo 9
Property 52673 photo 10
Property 52673 photo 11
Property 52673 photo 12
Property 52673 photo 13
Property 52673 photo 14
Property 52673 photo 15
Property 52673 photo 16
Property 52673 photo 17
Property 52673 photo 18
Property 52673 photo 19
Property 52673 photo 20
Property 52673 photo 21
Property 52673 photo 22
Property 52673 photo 23
Property 52673 photo 24
Property 52673 photo 25
Property 52673 photo 26
Property 52673 photo 27
Property 52673 photo 28
Property 52673 photo 29
Property 52673 photo 30
Property 52673 photo 31
Property 52673 photo 32
Property 52673 photo 33
Property 52673 photo 34
Property 52673 photo 35
Property 52673 photo 36
Property 52673 photo 37
Property 52673 photo 38
Property 52673 photo 39
Property 52673 photo 40
Property 52673 photo 41
Property 52673 photo 42
Property 52673 photo 43
Property 52673 photo 44
Property 52673 photo 45
Property 52673 photo 46
Property 52673 photo 47
Property 52673 photo 48
Property 52673 photo 49
Property 52673 photo 50

Detalji

  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 175 kv.m na Krfu. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Mezoneta Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i parking.

Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 65395
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 5694 €/m²
  • Kod objekta 38211
  • Kvadratura 72 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
435 000 € 3107 €/m²
  • Kod objekta 9538
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2432 €/m²
  • Kod objekta 40037
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2739 €/m²
  • Kod objekta 64718
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 52673
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
435 000 € 3625 €/m²
  • Kod objekta 66006
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter