Prodaja - Poslovni prostor 219 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 411 640 €
11012 €/m²
Property 52416 photo 1
Property 52416 photo 2
Property 52416 photo 3
Property 52416 photo 4
Property 52416 photo 5
Property 52416 photo 6
Property 52416 photo 7
Property 52416 photo 8
Property 52416 photo 9
Property 52416 photo 10
Property 52416 photo 11
Property 52416 photo 12
Property 52416 photo 13
Property 52416 photo 14
Property 52416 photo 15
Property 52416 photo 16
Property 52416 photo 17
Property 52416 photo 18
Property 52416 photo 19
Property 52416 photo 20
Property 52416 photo 21
Property 52416 photo 22
Property 52416 photo 23
Property 52416 photo 24
  • Kod objekta 52416
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 219 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 219 kv.m u Limasol. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
3 200 000 € 4740 €/m²
  • Kod objekta 42408
  • Kvadratura 675 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
3 000 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 37284
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
2 000 000 € 3072 €/m²
  • Kod objekta 35686
  • Kvadratura 651 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 000 000 € 2534 €/m²
  • Kod objekta 45068
  • Kvadratura 789 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 150 000 € 3981 €/m²
  • Kod objekta 43875
  • Kvadratura 540 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
2 600 000 € 5427 €/m²
  • Kod objekta 49594
  • Kvadratura 479 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 300 000 € 41818 €/m²
  • Kod objekta 45501
  • Kvadratura 55 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 050 000 € 4456 €/m²
  • Kod objekta 43719
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter