Prodaja - Poslovni prostor 241 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 994 200 €
8275 €/m²
Property 52415 photo 1
Property 52415 photo 2
Property 52415 photo 3
Property 52415 photo 4
Property 52415 photo 5
Property 52415 photo 6
Property 52415 photo 7
Property 52415 photo 8
Property 52415 photo 9
Property 52415 photo 10
Property 52415 photo 11
Property 52415 photo 12
Property 52415 photo 13
Property 52415 photo 14
Property 52415 photo 15
Property 52415 photo 16
Property 52415 photo 17
Property 52415 photo 18
Property 52415 photo 19
Property 52415 photo 20
Property 52415 photo 21
Property 52415 photo 22
  • Kod objekta 52415
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 241 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 241 kv.m u Limasol. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
2 300 000 € 3538 €/m²
  • Kod objekta 26550
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
2 050 000 € 4456 €/m²
  • Kod objekta 43719
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
2 102 443 € 14205 €/m²
  • Kod objekta 36934
  • Kvadratura 148 m²
  • Udaljenost od mora 320 m
Za prodaju
1 994 200 € 8274 €/m²
  • Kod objekta 52415
  • Kvadratura 241 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 500 000 €
  • Kod objekta 45504
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 150 000 € 3981 €/m²
  • Kod objekta 43875
  • Kvadratura 540 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
2 600 000 € 5427 €/m²
  • Kod objekta 49594
  • Kvadratura 479 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 300 000 € 41818 €/m²
  • Kod objekta 45501
  • Kvadratura 55 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter