Prodaja - Zemljište 4083 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Epanomi Mesimeri
110 000 €
26 €/m²
Property 52283 photo 1
Property 52283 photo 2
Property 52283 photo 3
Property 52283 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4083 kv.m. u predgrađu Soluna.

Za prodaju
120 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 65892
  • Kvadratura 2531 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
120 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 31416
  • Kvadratura 10600 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
160 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 26856
  • Kvadratura 355 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
140 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 29012
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
130 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 13901
  • Kvadratura 678 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
125 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 56324
  • Kvadratura 1561 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
150 000 € 298 €/m²
  • Kod objekta 23748
  • Kvadratura 502 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
90 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 62158
  • Kvadratura 4350 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
130 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 39854
  • Kvadratura 452 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter