260 000 €
634 €/m²
Property 52117 photo 1
Property 52117 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 410 kv.m. u Atini.

Za prodaju
246 000 € 1430 €/m²
  • Kod objekta 12355
  • Kvadratura 172 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
260 000 €
  • Kod objekta 3306
  • Kvadratura 0 m²
Za prodaju
320 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 20318
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
260 000 € 2080 €/m²
  • Kod objekta 21242
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
380 000 € 577 €/m²
  • Kod objekta 64576
  • Kvadratura 658 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
330 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 32655
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 10249
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
300 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 62005
  • Kvadratura 547 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
320 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 37930
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 31793
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter