Prodaja - Vila 216 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
395 000 €
1829 €/m²
Property 51911 photo 1
Property 51911 photo 2
Property 51911 photo 3
Property 51911 photo 4
Property 51911 photo 5
Property 51911 photo 6
Property 51911 photo 7
Property 51911 photo 8
Property 51911 photo 9
Property 51911 photo 10
Property 51911 photo 11
Property 51911 photo 12
Property 51911 photo 13
Property 51911 photo 14
Property 51911 photo 15
  • Kod objekta 51911
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 216 m²
  • Površina placa 438 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 216 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
420 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 29146
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
430 000 € 2457 €/m²
  • Kod objekta 44811
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 2336 €/m²
  • Kod objekta 44802
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
439 320 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 45612
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
530 000 € 3486 €/m²
  • Kod objekta 52224
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
540 000 € 4060 €/m²
  • Kod objekta 27179
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 2366 €/m²
  • Kod objekta 49189
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
379 000 € 2165 €/m²
  • Kod objekta 49267
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
574 000 € 3376 €/m²
  • Kod objekta 56703
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 2025 €/m²
  • Kod objekta 49266
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter