Prodaja - Zemljište 919 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Neoi Epivates
1 000 000 €
1088 €/m²
Property 51614 photo 1

Detalji

  • Godina izgradnje: 1968
  • Koeficijent izgradnje: 68
  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 919 kv.m. u predgrađu Soluna. Sa mogućnošću izgradnje do 630 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
1 300 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 20480
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
950 000 € 237 €/m²
  • Kod objekta 62846
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 300 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 47476
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
850 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 37392
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 300 000 € 702 €/m²
  • Kod objekta 58311
  • Kvadratura 1850 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 000 000 € 295 €/m²
  • Kod objekta 46699
  • Kvadratura 3380 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter