Prodaja - Zemljište 300 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Epanomi Epanomi - Centar
130 000 € 120 000 €
400 €/m²
Property 51607 photo 1
Property 51607 photo 2
Property 51607 photo 3
Property 51607 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 68
  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 300 kv.m. u predgrađu Soluna. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 180 kv.m.

Za prodaju
120 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 20100
  • Kvadratura 949 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
189 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 59959
  • Kvadratura 10251 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
140 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 29012
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
175 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 59370
  • Kvadratura 583 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
160 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 26402
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
150 000 € 298 €/m²
  • Kod objekta 23748
  • Kvadratura 502 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
130 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 39854
  • Kvadratura 452 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
110 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 54680
  • Kvadratura 1145 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m

Prijava za Newsletter